SOŠ Slavičín

Středoškolská odborná činnost

Okresní kolo SOČ – okres Zlín

 

Vážené dámy, vážení pánové,

v souvislosti s dopisem náměstka MŠMT pro řízení sekce vzdělávání, sportu a mládeže ze dne 13. 3. 2020 si vás dovoluji informovat o následujícím opatření:

„ Usnesení vlády ze dne 12. 3. 2020, kterým byl vyhlášen na 30 dní nouzový stav, se týká rovněž zákazu osobní účasti žáků na soutěžích a přehlídkách bez ohledu na pořadatele.

Na základě této mimořádné situace Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (dále jen „ministerstvo“) doporučuje i s ohledem na ekonomické dopady pro pořadatele zrušit s předstihem všechny soutěže do konce školního roku 2019/2020.  Dále informuji, že ministerstvo od 13. 3. 2020 neposkytne finanční prostředky na ústřední kola soutěží v ČR, která se měla uskutečnit po tomto termínu (dále na mezinárodní soutěže v ČR a na účast žáků na mezinárodních soutěžích).“

Držme si palce, možná půjde všechno lépe, než to teď vypadá a bude ještě nějaká další příležitost SOČ uskutečnit.

Srdečně zdraví

Mirka Fatková, Metodik specialista pro podporu nadání, Národní pedagogický institut České republiky

 

AKTUALIZACE - duben 2020

Na doporučení ústřední komise SOČ jsme se rozhodli i přes toto sdělení realizovat okresní a další kola SOČ za specifických podmínek.

 

Pro přihlášení práce do OKRESNÍHO KOLA je nutné dodržet tyto podmínky:

1) Vyplnit přihlášku na webu sočky, vložit práci - klasický způsob

2) Natočit videoprezentaci, ve které bude student svou práci obhajovat - max. 10 min, video uloží na youtube a odkaz musí být součástí elektronické přihlášky

Termín: do 15. dubna 2020

Okresní koordinátor stanoví komise, které posoudí práce a videoprezentace soutěžících, určí pořadí a doporučí či nedoporučí postup do krajského kola. Výsledky okresního kola budou zveřejněny nejpozději do 25. 4. 2020; krajské kolo se bude konat 5. května 2020 formou on-line fóra.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat na emailu nebo telefonu.

Ing. Michal Horalík, okresní koordinátor

m.horalik@gmail.com; tel. 603 148 250

 

Ke stažení

Page generated in 0.1366 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál