SOŠ Slavičín

Vzdělávací kurzy

Škola nabízí ve školním roce 2011-2012 studium v následujících kurzech

 • Obecné studijní předpoklady - příprava na přijímací zkoušky na VŠ
 • Matematika - příprava na přijímací zkoušky na VŠ včetně výrokové logiky pro právnické fakulty
 • Cizí jazyky: francouzský jazyk, německý jazyk, anglický jazyk, ruský jazyk, italský jazyk (kurz na mezinárodní certifikát z anglického jazyka ESOL, SESOL. Počet hodin min 36, cena kurzu předběžně 2 000,-)
 • Základy účetnictví, daní pro podnikatele a ekonomie pro přípravu na VŠ
 • Francouzština v obchodním styku - pro firmy a podnikatele
 • Environmentální manažerský systém pro firmy a podnikatele.

Začátek kurzů: dle počtu přihlášek, dvě hodiny týdně, 60 hodin za rok, cena dle počtu uchazečů , termín dle dohody s vyučujícím, zabezpečení kurzů vyučujícími gymnázia a soš, bližší informace podá vedení školy t.č. 604453954

 • Základy práce s počítačem
  Délka: 12 hodin (3 dny)
  Kurz je vhodný pro začínající uživatele, kteří se potřebují rychle naučit pracovat s počítačem. Účastníci se seznámí základními pojmy v oblasti počítačů, naučí se pracovat s myší a klávesnicí, orientovat se v prostředí MS Windows, vytvářet, upravovat a tisknout dokumenty, pracovat se soubory a složkami na počítači, vyhledávat dokumenty na počítači, používat diskety a CD, seznámí se s programy, které jsou součástí MS Windows, s možnostmi úpravy pracovní plochy a hlavní nástrojové lišty a se základním nastavením obrazovky a klávesnice. Po skončení kurzu budou účastníci schopni otevírat a tisknout textové dokumenty a obrázky, pouštět muziku a video a vytvářet jednoduché textové dokumenty.
 • Správa počítače
  Délka: 12 hodin (3dny)
  Kurz je vhodný pro uživatele počítače s operačním systémem MS Windows, kteří se chtějí naučit udržovat svůj počítač, přizpůsobovat uživatelské prostředí svým potřebám, instalovat nový hardware a software, nastavovat připojení k Internetu a elektronickou poštu a seznámit se s antivirovou ochranou. Po skončení kurzu budou účastníci schopni správně pečovat o svůj domácí počítač.

 

Page generated in 0.3541 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál