SOŠ Slavičín

Aktuality

 • Studujte s námi - radiospot - DOD 13. 2. 2019

  Studujte s námi - radiospot - DOD 13. 2. 2019Den otevřených dveří se uskuteční 13. února 2019 v době od 8 do 17 hodin
  21.1.2019
  Zobrazit více
 • Úspěch v soutěži informatiků

  Úspěch v soutěži informatikůDominik Heinz (student 4. ročníku oboru informační technologie) získal 1. místo v krajském finále Kvízu PLUS. Pro Dominika vítězství znamená možnost reprezentovat Zlínský kraj na celostátním finále Kvízu PLUS, které se uskuteční 4. 2. 2019 v Praze.Blahopřejeme.
  21.1.2019
  Zobrazit více
 • Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám

  Přípravné kurzy k přijímacím zkouškámŠkola nabízí přípravné kurzy k přijímacím zkouškám.
  Pro čtyřleté maturitní obory:
  - Nabízíme zdarma kurzy z matematiky a jazyka českého. Uchazeč z 9. třídy se do 18. ledna e-mailem přihlásí na adresu: gyslav@gjpslavicin.cz a uvede telefonní kontakt. První setkání proběhne v budově gymnázia 23. ledna ve 14.35 hodin.

  Pro osmiletý gymnaziální obor:
  Nabízíme zdarma kurzy z matematiky a jazyka českého. Uchazeč z 5. třídy se do 15. února e-mailem přihlásí na adresu: gyslav@gjpslavicin.cz a uvede telefonní kontakt. První setkání proběhne v budově gymnázia 20. února ve 14.35 hodin.
  6.1.2019
  Zobrazit více
 • 24. ročník Vánoční laťky

  24. ročník Vánoční laťkyDne 18. 12. 2018 se uskutečnil již 24. ročník vánoční laťky, který uspořádal GJP a SOŠ Slavičín.
  Soutěž proběhla v tělocvičně SOŠ Slavičín a zúčastnila se ho družstva z Gymnázium Valašské Klobouky, ZŠ Bojkovice, ZŠ Slavičín a domácí GJP a SOŠ Slavičín.
  Soutěžilo se ve třech kategoriích, (mladší a starší žáci a žákyně, dorostenci a dorostenky) ve kterých se utkali zástupci jednotlivých škol a byly k vidění velmi dobré výkony ve všech kategoriích.
  Soutěže se zúčastnilo celkem téměř 50 soutěžících a pedagogický dozor a proběhl v naprostém pořádku, bez porušení školního řádu a bez zranění.


  19.12.2018
  Zobrazit více
 • Technická exkurze do Německa

  Technická exkurze do NěmeckaVe dnech 19. - 23. 11. 2018 se studenti a vyučující školy zúčastnili Technické exkurze do Spolkové republiky Německo.
  V rámci této cesty jsme se zúčastnili exkurzí v závodu Škoda Auto a muzeu v Mladé Boleslavi.
  V dalších dnech exkurze v Technickém muzeu a firmy na výrobu elektroautomobilů e-Golf Glassnere Manufaktur v Drážďanech. Následovaly exkurze do automobilového a leteckého muzea Auto und technik Museum v Sinsheimu, letiště ve Frankfurtu nad Mohanem a pivovaru Pilsner Urquel v Plzni.
  Součástí cesty byly také prohlídky historických center Drážďan a Frankfurtu nad Mohanem.
  27.11.2018
  Zobrazit více
 • Ocenění na Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR

  Ocenění na Ministerstvu průmyslu a obchodu ČRSvaz strojírenské technologie připravil ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky ocenění studentů, kteří se zúčastnili republikové soutěže v programování na CNC strojích. Soutěž se každoročně koná v rámci mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.
  Vítězní studenti byli za své výkony oceněni paní ministryní Martou Novákovou.
  Za naši školu byl oceněn student čtvrtého ročníku oboru mechanik seřizovač Ondřej Vaculík za krásné 3. místo v programování Fanuc.
  20.11.2018
  Zobrazit více
 • 22. října jsme uspořádali basketbalový turnaj

  22. října jsme uspořádali basketbalový turnajDne 22.10.2018 se uskutečnil již 21. ročník turnaje v košíkové pořádaného naší školou. Turnaj tentokrát nebyl se zahraniční účastí, jelikož naše partnerské školy Gymnázia a SOŠ Dubnice nad Váhem se nemohly zúčastnit. Akce se konala v hale SK Slavičín.
  23.10.2018
  Zobrazit více
 • Zveme ke studiu na GJP a SOŠ Slavičín

  Zveme ke studiu na GJP a SOŠ SlavičínNabídku učebních a studijních oborů na GJP a SOŠ Slavičín uvádíme v sekci Chci zde studovat.

  Prezentační video 2018
  22.10.2018
  Zobrazit více
 • Zpravodaj školy

  Zpravodaj školyZpravodaj školy informuje o aktivitách školy.
  Aktuálně ke stažení ŘÍJEN 2018
  23.9.2018
  Zobrazit více
 • Možnost pronájmu tělocvičny

  Možnost pronájmu tělocvičnyGJP a SOŠ nabízí v nově zrekonstruovaném areálu SOŠ v zimním a jarním období po celý týden možnost pronájmu sportovní haly pro veřejnost, firmy, sportovní kluby z celého regionu, cena dle využití max. 250 ,- Kč za hodinu.
  Kontaktní osoba: Ing. Michal Horalík, t.č.: 603148 250.
  10.3.2017
  Zobrazit více
 • Spolupracující firmy v odborném výcviku

  Spolupracující firmy v odborném výcviku
  7.10.2016
  Zobrazit více
 • Školní psycholog

  Školní psychologNa základě schválení rozvojového programu MŠMT „ Na podporu školních psychologů a školních speciálních pedagogů ve školách a metodiků – specialistů ve školských poradenských zařízeních v roce 2015“ oznamujeme, že na škole začal pracovat školní psycholog.
  20.9.2015
  Zobrazit více
 • Spolupráce s Fakultou informatiky UTB Zlín

  Spolupráce s Fakultou informatiky UTB ZlínDne 31.8. proběhla v areálu SOŠ návštěva vedení školy se zástupci vedení Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati Zlín.
  2.9.2015
  Zobrazit více

Foto-video

Foto-video Fotogalerie Videa

O škole

Hlavním cílem SOŠ Slavičín je připravovat mládež regionu Jižního Valašska po stránce teoretické i praktické pro výkon zvoleného povolání, bez větších nároků na dojíždění či ubytování. Velký důraz klade škola i na vzdělávání dospělých formou studia při zaměstnání, rekvalifikačních kurzů ve svářečské škole, kurzů výpočetní techniky aj.

Více o škole

Page generated in 0.4048 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál